Aktuálně hledáme kolegy na následující pozice: PPC specialista a GA specialista

PPC specialista

Náplň práce

  • vylaďování PPC kampaní na Google/Seznam/Facebook atd., aby byly nejlepší na světě
  • vyhodnocování kampaní a příprava doporučení pro další zlepšení

Požadujeme

  • pozitivní naladění
  • zodpovědnost
  • praxi – předchozí zkušenosti s PPC jsou podmínkou
  • výbornou znalost českého nebo slovenského jazyka
  • dobrou znalost anglického nebo jiného jazyka (schopnost číst odborné texty, komunikace na dobré úrovni)
  • logické myšlení – jedničky z matematiky jsou výhodou
  • Excel + Word, psaní na stroji je výhodou
  • chuť neustále se vzdělávat a tvrdě pracovat

Nabízíme

  • pravidelná školení ve firmě, v Google i v Seznamu
  • žádný open space, ale útulné kanceláře v Olšanka Business Centre na Žižkově (5 min. od Hlavního nádraží)
  • samostatnou a kreativní práci v online marketingu
  • osobní i profesní růst v dynamické společnosti, která je č. 2 v oboru (zatím)
  • flexibilní pracovní dobu
  • částečný (80 nebo 120 hodin měsíčně – pro studenty či maminky s dětmi), nebo plný úvazek (160 hodin měsíčně)

Máte-li o tuto pozici zájem, pošlete svůj životopis na adresu info@b2bgroup.cz. Těšíme se na vás!

Google Analytics specialista

Víte, co to je goal, co event, jak to všechno nastavit a následně vyvodit závěry? Dokážete o věcech přemýšlet a navrhovat řešení vhodná pro konkrétní situace? Pak právě Vás hledáme.

Náplň práce

  • správa Google Analytics účtů
  • návrh vhodného měření pro konkrétní klienty a jeho realizace
  • vyhodnocování naměřených výsledků

Požadujeme

  • praxi – předchozí zkušenosti s Google Analytics jsou podmínkou
  • certifikace Google Analytics výhodou
  • znalost PPC problematiky výhodou

Nabízíme

  • žádný open space, ale útulné kanceláře v Olšanka Business Centre na Žižkově (5 min. od Hlavního nádraží)
  • samostatnou a kreativní práci v online marketingu
  • osobní i profesní růst v dynamické společnosti, která je č. 2 v oboru (zatím)
  • částečný (80 nebo 120 hodin měsíčně – pro studenty či maminky s dětmi), nebo plný úvazek (160 hodin měsíčně)